• Reklam, işbirliği ya da önerileriniz için [email protected] adresine email atabilirsiniz.

Tenis İletişim Alanı - 2 -

Haywire

BF ÜYE
Beğeni Sayısı
604
En çok bizim işimize yaradı bu virüs. Daha az borçlanıp, sinir krizi geçirmiyoruz. Tabi ermenistan masa tenisine merak sarmadıysanız.

Beğeni Sayısı
2,501
En çok bizim işimize yaradı bu virüs. Daha az borçlanıp, sinir krizi geçirmiyoruz. Tabi ermenistan masa tenisine merak sarmadıysanız.
Hocam ara sıra fırsat bulunca tüm spor branşlarını tarıyorum, gözüm kaymıyor değil alternatif sporlara ama kasalarımdaki tüm parayı çektim, 200 küsür bıraktım, masa tenisi olmasa da bi yerde ezilecek o para.

Haywire

BF ÜYE
Beğeni Sayısı
604
Hocam ara sıra fırsat bulunca tüm spor branşlarını tarıyorum, gözüm kaymıyor değil alternatif sporlara ama kasalarımdaki tüm parayı çektim, 200 küsür bıraktım, masa tenisi olmasa da bi yerde ezilecek o para.
Ben oynuyorum, 2 3 yil oncede hic kazanmadigim kadar cok kazanmisdim. Sonra oynadigim sitelerde limitlendim ve birakmisdim. Simdi betco sponsor oldugu icin gece 11 e kadar devam ediyor maclar. Askerden yeni geldim, oynayacak birsey olmadigindan yeniden sardim ama oglen sahakyan 126 orandan yenilince tum aldiklarimizi verdik.
Sabah 5de rusya pro lig var voleybolda. Oglene kadar devam ediyor. 3-0 biten mac gormedim henuz. 183.5 a kadar ust alabilirsiniz. Geneli 5 set suruyor maclarin.

Beğeni Sayısı
574
Tenis korona bulaşma ihtimalinin neredeyse 0 olduğu bir alan. Seyirci olmadan gereksiz görüp erteliyorlar. Bizde futbol devam çok ilginç..

Sosyal Medya Hesaplarımız

Twitter

Forum istatistikleri

Konular
9,308
Kullanıcılar
5,720
Son üye
gf3107
7