• Reklam, işbirliği ya da önerileriniz için [email protected] adresine email atabilirsiniz.

NFL & NCAAF İletişim Alanı

Beğeni Sayısı
117
Total 53 alt aldım ben de. 49ers savunmasının iş yapacağını, maçı da kazanacaklarını düşünüyorum ama zor maç tabii. Bol şans herkese.

Beğeni Sayısı
416
Of of inanilmaz hucum etti 49ers. Resmen bug buldular chiefs savunmasinda.
3 play 45 yards. 4.playde td geldi.

Jenck

TIPSTER
Beğeni Sayısı
283
49ERS ILK SKOR YAPAR VE MACI KAYBEDER: 4.40
49ERS ILK PERIOD KAZANIR VE MACI KAYBEDER: 8.00
49ERS ILK YARIYI KAZANIR VE MACI KAYBEDER: 6.60

49ERS ILK YARI +0.5: 1.833
CHIEFS SUPER BOWL KAZANIR: 1.813
Andy Reid ve Mahomes'un kazanmasina cok sevindim daha fazla emek ve ciddiyet vardi Chiefs'te. Hakemlerde ortadaki dudukleri hep Chiefs'in lehine caldil oyle ki skoru 20-17'ye getiren oyun td degil gibi duruyordu santimlerle belki de macin donum noktasi oldu.

Guzel bir kapanis yaptik, Eylul'de gorusmek uzere insallah.

Jenck

TIPSTER
Beğeni Sayısı
283
Brady Patriots'tan ayrildi ve Buccaneers ile anlastik. Sezonun en flas hareketi oldu.

Bucs'ta iyi bir kalite var, iyi bir coachlari'da var zaten gecen sene ki gelismelerinden gorduk. Buna ragmen Brady'nin orada basarili olabilecegini sanmiyorum. Cok zor isi, yanlis hareket oldu biraksa belki bu virus falanda varken en iyisi olacakti Pats'te istenmediyse yada paradan feragat edebilirdi...

Patriots'a etkisini sezon basi hamleler bir baslasin o zaman bakariz.

Jenck

TIPSTER
Beğeni Sayısı
283
Buccaneers iyice 90'li yillarin Istanbulspor'una benzedi. Aykut Oguz misali Brady Gronk... Suh falan'da imzalamislar tekrardan tam veteranlar yada gencler ortasi yok.

Merakla bekliyorum. Bence hayal kirikligi olacak. PO yapabilirler cunku zaten 1 takim fazladan da PO'a gidecek ve division'da Saint olsa da konferans zayif ama yapsalarda bir tur bile gecmelerine sans vermiyorum.

Gronk zaten maclarin yarisini oynayamaz sakatlanir.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Twitter

Forum istatistikleri

Konular
9,309
Kullanıcılar
5,720
Son üye
gf3107
7