• Reklam, işbirliği ya da önerileriniz için [email protected] adresine email atabilirsiniz.

Karavan'a ilk adım

Beğeni Sayısı
795
Karavan ile ilgili farklı forumlara da danıştım fakat kafama yatan bir cevap alamadım.
Uzun zamandır hayalim olan bir işti karavan yapmak, Eski bir j9 minibüsten karavan yaptım bu aleti daha nasıl güzelleştirebilirim?
Çıkartma olur, boya olur şuraya şunu yap dediğiniz ne olabilir her türlü fikre açığım.

Aramızda mutlaka bu işlerden anlayan birileri olduğunu düşündüğüm için konuyu açtım.

Umarım konu hatalı değildir.
Yardımlarınız için teşekkürler

Beğeni Sayısı
795
Hayalinin peşinden git önemli olan o. Henüz bu isteğim için adım atmadığımdan benden öndesin. :)

Bu yaz antalya-izmir arası otostop ve çadırda kalacağım. Bu aracı görürsem özellikle otostop çekerim.
Hem otostopta hemde kamp alanında denk gelirsek mutlak uğra.
İki bişey içer muhabbet ederiz

Beğeni Sayısı
918
Ortadaki masa kalkıp koltuklar yatak moduna geçiyor değil mi? Birde havalandırma biraz sıkıntılı gözüküyor

FIRATVEGA7

Yasaklı - Mesaj Yazamaz
MESAJ YAZAMAZ
Beğeni Sayısı
446
Yanına birde teleskop al müdür. tepelere çıkar , elde bira,yıldızları izlersin.
al sana mutluluk.

Beğeni Sayısı
795
Ortadaki masa kalkıp koltuklar yatak moduna geçiyor değil mi? Birde havalandırma biraz sıkıntılı gözüküyor
aynen masa aşağıya inip yatak oluyor.
Havalandırma için camların dışına demir korkuluk tarzı bir şey düşünüyorum yada tavana acil çıkış penceresi gibi bir açılır cam

Beğeni Sayısı
1,000
harika,bende çok isterdim böyle bir hayat

benımde hep merak ettıgım konu;aracın içerisinde kendi kafanıza gore tadilatlar yapıyorsunuz,bu araç muayeneden geçebiliyormu?yada nasıl geçiyor?

Sosyal Medya Hesaplarımız

Twitter

Forum istatistikleri

Konular
9,140
Kullanıcılar
5,686
Son üye
Buhar1
7