• Reklam, işbirliği ya da önerileriniz için [email protected] adresine email atabilirsiniz.

Hesabını doğrulayan Herkese 43 tl değerinde coin bedava

Beğeni Sayısı
480
hocam merhaba benim kimlik onaylanmış ama ikametgah onaylanmamış. ne yapmak lazım acaba ya ben fatura göndermiştim. edevletin neresinden ne alacağız acaba bilginiz var mı?
E devlete ikametgah yaz çıkar hocam kurum talebi ve kurum adına bitexen yazmayı unutma sayıya 1 diyebilirsin

Beğeni Sayısı
480
Benimde 4gunu geçti kimlik avcılığı yapılıyor bence mal gibi gittik edevletten belge gönderdik bode
2gune kadar yukarıda verdiğim numarayı arayıp onaylatabiliyordum belgeleri fakat artık telefona bakmıyorlar, canlı destek 10gundur çevrimdışı ve maillerde hiçbir şekilde cevap vermiyorlar

Scam olmadığına eminim ama ne yapmak istiyorlar dersen bilmiyorum geçen sene ve bu son zamanlarin toplamında 500tlye yakın para aldım burdan

Beğeni Sayısı
273
Benim ki hala onaylanmadı, benim üye yaptığım birinin onaylanmış. Artık 5 exen veriyorlar sanırım. 5 exen gelmiş bana.

dertli

BF ÜYE
Beğeni Sayısı
799
2gune kadar yukarıda verdiğim numarayı arayıp onaylatabiliyordum belgeleri fakat artık telefona bakmıyorlar, canlı destek 10gundur çevrimdışı ve maillerde hiçbir şekilde cevap vermiyorlar

Scam olmadığına eminim ama ne yapmak istiyorlar dersen bilmiyorum geçen sene ve bu son zamanlarin toplamında 500tlye yakın para aldım burdan
benimki onaylanmış ve bana 10 değil 15 exen vermişler. ayrca reflerimden 4 tanesi de onaylanmış. üçünü önceden bozdurmuştum 215 tl kazandım. teşekkürediyorum katılan katılmayan herkese :)

dertli

BF ÜYE
Beğeni Sayısı
799
ben de sanmıştım 15 vermiş meğersem herkese 5 e düşürmüşler. ayıptır ya.

Beğeni Sayısı
480
Serefsizler baktılar exen para ediyor üye olan parasını çekiyor 10dan 5e düşürdüler şimdi hicbir ise yaramıyor üye olan için aldığımızı kar sayacağız hocam yapcak birşey yok @dertli

Sosyal Medya Hesaplarımız

Twitter

Forum istatistikleri

Konular
9,328
Kullanıcılar
5,721
Son üye
arifcan
7