• Reklam, işbirliği ya da önerileriniz için [email protected] adresine email atabilirsiniz.

Güncel Güncel Haberler & Gündemdeki Sıcak Gelişmeler

Beğeni Sayısı
134

Valla yalan yok , ülkenin bu hale gelebileceğini ben bile düşünmemiştim , ortadoğu tek adam yönetiminin bu kadar iğrenç icraatlarını ancak insan yaşayınca fark ediyor, keşke çok daha fazla bağırsa idik bu hamam böcekleri iktidar olma başlangıcı zamanlarında. :(
Hâlâ bağırmıyoruz ve ileriki zamanlarda maalesef yine aynı şeyi söyleyeceğiz, hızla boka batıyoruz

hkann

KURUCU ADMIN
Beğeni Sayısı
29,970

Güzel insan, 100 yaşında da olsa yardım için insanlara uğraşan, emek veren insandır. :)

hkann

KURUCU ADMIN
Beğeni Sayısı
29,970

BAE ile aramızda adı konmamış bir savaş var aslında uzun zamandır , politikalarımız tam 180 derece onlarla zıt hale gelmiş durumda ve Yemen den tutun , Libya lara kadar , Suriye lere kadar, Somali lere kadar hep mücadele ediyor Türkiye sahada bunlarla . Fetö cü savcılar, hakimler vs hep bu ülkeye geziler yapmışlar, ağırlanmışlardır , Fetö nün US den sonra dünyadaki en büyük finansörü bu ülke.

Suudi Arabistan ın küçük ortağı olarak her yıl milyarlarca dolar petrol parasını akıtıyorlar bölgedeki nüfuzları adına ama o kadar harcamaya rağmen daha Yemen de bile hakimiyeti alamadılar İran a karşı.

hkann

KURUCU ADMIN
Beğeni Sayısı
29,970

Valla yemin olsun Akp çalışıyor ve halkı için hiç bir fedakarlıktan çekinmiyor Arkadaşlar, baksanıza Rte otoyol müteahhitlerini bile ikna etmiş , almayın ulen bayramda para geçenlerden demiş , onlar da kabul etmişler . Helal olsun be Reis .

Haaa bayramda sokağa çıkma yasağı mı var, amannnn olsun o kadarı da yahu fedakarlık fedakarlıktır :D

Son düzenleme:

Sosyal Medya Hesaplarımız

Twitter

Forum istatistikleri

Konular
9,274
Kullanıcılar
5,710
Son üye
tolgahanbaşkan
7