• Reklam, işbirliği ya da önerileriniz için [email protected] adresine email atabilirsiniz.

Ekonomi Ekonomi Servisi & Güncel Ekonomik Gelişmeler

Beğeni Sayısı
3,409
Banvit benim ilk göz agrimdi kus gribinde, destek veriyorum dinazor üstada..

Beğeni Sayısı
695
Aaah banvit ahh önceden ekmeğini yemişliğimiz vardır. Güzel tercih kazanırsın umarım:)

Beğeni Sayısı
72
yav cildircm elimde kac zmaandir alcatel var aksam ustu dedm satim daha sonra geri alirim sattim alkim hareketlendi alkim aldm.seans kaapndi alctel deli bilanco acikladi.umarim satin alinmis halidir bu😁

cassel

Askeri Uzman
TIPSTER
Uzman Üye
Beğeni Sayısı
3,187
Dünya piyasaları için 2 kriz kaynağı potansiyeli olan yere işaret edeyim:

1. Libya

Bizimkiler hafter i dağıtmaya başlayınca Suriye savaş uçağı diye Rus uçakları Libya ya gitti, bizimkileri vuracaklarını beyan ettiler, ayrıca karadan Mısır ordusu yığınak yapıyor her an kapışabiliriz...

2. Hong Kong

Çin tek taraflı alınan bir karar ile Hong Kong un özerkliğini iptal etti, sokaklar gene karışacaktır, Çin ordu ile müdahale etmeyi planlıyor...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

hkann

KURUCU ADMIN
Beğeni Sayısı
29,974
Dünya piyasaları için 2 kriz kaynağı potansiyeli olan yere işaret edeyim:

1. Libya

Bizimkiler hafter i dağıtmaya başlayınca Suriye savaş uçağı diye Rus uçakları Libya ya gitti, bizimkileri vuracaklarını beyan ettiler, ayrıca karadan Mısır ordusu yığınak yapıyor her an kapışabiliriz...

2. Hong Kong

Çin tek taraflı alınan bir karar ile Hong Kong un özerkliğini iptal etti, sokaklar gene karışacaktır, Çin ordu ile müdahale etmeyi planlıyor...

Koç ,

Çin 23. maddeye istinaden hong Kong konusunda icraat yapıyor , o maddede de bildiğin gibi merkezi hükümet gerekli gördüğü yerde müdahale etme güvenlik konularında hakkı veriyor Çin e .

Libya konusunda ise umarım yanılırım ancak yeni bir, maalesef Suriye de yaşadığımız askerlerimizin bombalama ile toplu vefat haberlerini almayız , durum bana oraya evriliyor gibi gelmeye başladı çünkü. Yine Rusya yı karşımıza aldık ve ne zaman onları karşımıza alsak olan bizim mehmetçiklerimize oluyor . Mısır ından, BAE lerine vs. kadar Libyada bize fena bir tokat atma hırsı ile yanan güçler var ve biz orda tek başımıza kalıyoruz , sonumuz hayrola. :(

Beğeni Sayısı
3,409
Koç ,

Çin 23. maddeye istinaden hong Kong konusunda icraat yapıyor , o maddede de bildiğin gibi merkezi hükümet gerekli gördüğü yerde müdahale etme güvenlik konularında hakkı veriyor Çin e .

Libya konusunda ise umarım yanılırım ancak yeni bir, maalesef Suriye de yaşadığımız askerlerimizin bombalama ile toplu vefat haberlerini almayız , durum bana oraya evriliyor gibi gelmeye başladı çünkü. Yine Rusya yı karşımıza aldık ve ne zaman onları karşımıza alsak olan bizim mehmetçiklerimize oluyor . Mısır ından, BAE lerine vs. kadar Libyada bize fena bir tokat atma hırsı ile yanan güçler var ve biz orda tek başımıza kalıyoruz , sonumuz hayrola. :(
Libya konusunda çok haklı olabilirsin. Putin Suriye de vurduğunda önceden mesajı vermişti, adam açık açık girmeyin dedi, biz lafını dinlemedik. Libya'da yine şehit verirsek kaza oldu der bu sefer.

cassel

Askeri Uzman
TIPSTER
Uzman Üye
Beğeni Sayısı
3,187
Koç ,

Suriye ile Libya olayı çok farklı ama
Suriye’de her türlü imkana sahip Rusya, üsleri var, yığınak yaptı ve resmi olarak orada.
Libya da BM tarafından tanınan resmi hükümetin değil karşı tarafın destekçisi olduğundan, askerlerini paralı asker olarak bulunduruyor.
Biz ise resmi hükümetin davetlisiyiz

Yani Suriye’deki Rusya Libya’da biziz

Libya’da bizi vuramaz Rus uçağı, indirirler çünkü Rus uçağı Rus uçağı olarak orada değil, örnek Rus paralı askerleri görünümündeki Rus kara ordusunun pılını pırtısını toplayıp bizim topçu ve siha saldırılarımız sonucu kaçması gibi

Bu sefer bayağı ders almışlar Suriye olayından

Sosyal Medya Hesaplarımız

Twitter

Forum istatistikleri

Konular
9,277
Kullanıcılar
5,711
Son üye
Sensiz1905
7