• Reklam, işbirliği ya da önerileriniz için [email protected] adresine email atabilirsiniz.

1xbet paramı çekemiyorum

Beğeni Sayısı
912
Bu 1x alt yapılı siteler kanser sebebi.. yok selfie , yok oran düşürme , yok ekran yazışmaları arkadan gözükecek şekilde selfie.. dalga geçiyorlar.. bunlara 1 kuruş yatırmamak lazım.. en son bana da saçma sapan isimler sorup bunları tanıyor musunuz diye soruyorlardı.. utanmadan müşterilerinin bilgilerini paylaşıyorlar..

Beğeni Sayısı
2,496
Bu 1x alt yapılı siteler kanser sebebi.. yok selfie , yok oran düşürme , yok ekran yazışmaları arkadan gözükecek şekilde selfie.. dalga geçiyorlar.. bunlara 1 kuruş yatırmamak lazım.. en son bana da saçma sapan isimler sorup bunları tanıyor musunuz diye soruyorlardı.. utanmadan müşterilerinin bilgilerini paylaşıyorlar..
Teknik altyapı ile bunun alakası yok hocam. Şirket politikası.

Tetteh

Serie A Tipster
TIPSTER
Beğeni Sayısı
1,813
Klasik oyalama taktikleri işte gönlünü rahat tut hocam çözüme kavuşur bir kaç güne

Beğeni Sayısı
1,109
Ben çok para çektim siteden en iyi özelliği sınırsız çekim o lması ama bukadar fazla miktar hiç çekmemiştim demekki yüklü miktarlar oynanmaz bu siteden bukadar oyalarlarsa ben dayanamam kaybederim

v.manstein

TIPSTER
Uzman Üye
Beğeni Sayısı
15,794
Hem bir ton paramı alacak hem selfie isteyecek , kazandığım parayıda günlerce göndermeyecek ha s.. oradan. Böyle siteye babamın olsa para yatırmam. Böyle sitelere yüz vermeyin kardeşim batsınlar akılları başlarına gelsin. Milyon dolarlık ciroları var 3-5 bin tl için 1 hafta bekletiyorlar.

Beğeni Sayısı
964
Geçmiş olsun umarım öderler ben Marsbet ve Trbetten oynuyorum hiç sıkıntı yaşamadım yüksek mablağları da ödüyorlar

Beğeni Sayısı
162
Geçmiş olsun umarım öderler ben Marsbet ve Trbetten oynuyorum hiç sıkıntı yaşamadım yüksek mablağları da ödüyorlar
Hocam özelden ya da buradan çekim miktarlarını atmanız mümkün müdür? Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi böyle bürolardan uzak durmak lazım. Seçenekleri değerlendirme vakti geldi.

Son mesajlar

Sosyal Medya Hesaplarımız

Twitter

Forum istatistikleri

Konular
9,300
Kullanıcılar
5,713
Son üye
LyoN¥
7